Hakkımızda

tara-2

Şirketimizin kurucusu Ertuğrul Çakmak çalışma hayatına Bursa Doğancı barajı inşaatı ile başlamış ve çeşitli görevlerde çalışmıştır.Bursa Garanti İnşaat, Ankara İbn-i Sina Hastanesi inşaatlarında, Etas Elektrik Firmasında ve Çeşitli Teknik bürolarda çalışmıştır. 1984 yılında Üniversiteyi bitirdikten sonra serbest çalışma hayatı devam ederken Ankara Kalecik Belediyesinden  gelen teklif üzerine Kalecik Belediyesi İmar ve Fen İşleri Müdürü olarak hizmetlerine devam etmiştir.İmar Müdürlüğü görevi ile beraber ayrıca Ankara Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonunda görev yapmıştır.2008 yılında Kalecik belediyesi İmar ve Fen İşleri Müdürlüğünden ve Ankara Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonundan emekli olduktan sonra, Belediyecilik, Mühendislik, Haritacılık, İmar bilgi ve birikimini serbest olarak uygulamak için 2008 yılında A.E.Ç. İnşaat Firmasında faaliyetlerine başlamış ve 2009 yılında, ÖYKÜ GRUP PROJE İNŞAAT TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. firmasını kurarak faaliyetlerine, kendi firması adına devam etme kararı almıştır.

 

ÖYKÜ GRUP PROJE İNŞAAT HAR.ELK.PLAN.SAN veTİC.LTD.ŞTİ olarak; inşaat alt ve üst yapı (betonarme, çelik), yol ve tretuvar, su yapıları, bina, villa, çok katlı konutlar, kamu binaları, sağlık tesisleri, eğitim yapıları, tatil köyleri, oteller, turizm tesisleri, spor tesisleri, endüstriyel fabrikalar gibi geniş bir alanda etüt, fizibilite, mimarlık, mühendislik, projelendirme, çevre tasarımı, ısı ve su yalıtımı projeleri ve uygulama aşamalarında hizmet vermekteyiz. Konularında uzman ve deneyimli personeli ile projelerimizde kalite esaslarına uyarak zamanında ve ekonomik olarak taahhütlerimizi tamamlamak en önemli prensibimizdir. Kuruluşumuzdan bu yana pek çok kamu kuruluşu ve özel sektör için yaptığımız çalışmalarda vermiş olduğumuz kaliteli ve titiz hizmetin haklı gururunu yaşıyor; edindiğimiz tecrübelerle geleceğe daha emin adımlarla yürüyoruz.

Misyonumuz

Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, sektöründe ekonomi, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanılabilir çevre yaratma hedefinde olan firmamız, alanında kalıcı ve verimli çözümler sunan bir kuruluş olmuştur.

Şirket olarak misyonumuz, yurt içi ve yurt dışında adımızın daima başarılarla anılmasını sağlayacak modern, kaliteli ve çevreci projelerde yer almak, tüm çalışanlarımız ile bir aile yapısı içerisinde, doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden çalışmalarımızı devam ettirmektir. Bu hedeflerimize giden yolda, kalite, iş etiği, şeffaflık ve sosyal sorumluluk kavramları temel ilkelerimiz olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Hizmetlerimiz ile güvenilir ve sağlıklı olanı ortak noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içerisinde çalışmaktadır. Projelerimizde insan hayatını kolaylaştırmayı, kaliteyi, profesyonel üretim anlayışı ve toplumsal sorumluluğu esas alıyoruz.  

Değerlerimiz