Hakkımızda

ÖYKÜ GRUP PROJE İNŞAAT; İnşaat alt ve üst yapı, mimari projeler, konut, villa inşaatı, otel ve turistik yapılar olmak üzere geniş bir alanda etüd, fizibilite, mühendislik, inşaat taahhüt, mimarlık, çevre tasarımı, ısı ve su yalıtımı projeleri ve uygulama aşamalarında hizmet vermektedir. Konularında uzman ve deneyimli personeli ile projelerimizde kalite esaslarına uyarak zamanında ve ekonomik olarak taahhütlerimizi tamamlamak en önemli prensibimizdir. Kuruluşumuzdan bu yana pek çok kamu kuruluşu ve özel sektör için yaptığımız çalışmalarda vermiş olduğumuz kaliteli ve titiz hizmetin haklı gururunu yaşıyor; edindiğimiz tecrübelerle geleceğe daha emin adımlarla yürüyoruz.

 

ÖYKÜ GRUP PROJE İNŞAAT. Şirketimizin kurucusu Ertuğrul Çakmak çalışma hayatına Bursa Doğancı barajı  tara-2inşaatı ile başlamış ve çeşitli görevlerde çalışmıştır. Bursa Garanti İnşaat, Ankara İbn-i Sina Hastanesi inşaatlarında, Etas Elektrik Firmasında ve Çeşitli Teknik bürolarda çalışmıştır.

1984 yılında Üniversiteyi bitirdikten sonra Serbest çalışma hayatı devam ederken Ankara Kalecik Belediyesinden gelen teklif üzerine Kalecik Belediyesi İmar ve Fen İşleri Müdürü olarak hizmetlerine devam etmiştir. İmar Müdürlüğü görevi ile beraber ayrıca Ankara Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonunda görev yapmıştır. 2008 yılında Kalecik belediyesi İmar ve Fen İşleri Müdürlüğünden ve Ankara Büyükşehir Belediyesi İmar Komisyonundan emekli olduktan sonra, Belediyecilik, Mühendislik, Haritacılık, İmar  bilgi ve birikimini serbest olarak uygulamak için 2008 yılında A.E.Ç. İnşaat Firmasında faaliyetlerine başlamış ve 2009 yılında, ÖYKÜ GRUP PROJE İNŞAAT TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. firmasını kurarak faaliyetlerine, kendi firması adına devam etme kararı almıştır.

 

Ekibimiz

Firmamızın İdari Kadrosunda İki İnşaat Mühendisi, Bir Mimar ve Bir Sekreter bulunmaktadır. Ayrıca her inşaat kalemi için sürekli çalışan, alanında deneyimli ekiplerimiz (Kalıp Ekibi, Demir Donatı Ekibi, Sıva-Alçı-Boya ekibi, Elektrik ve Sıhhi Tesisat Ekibi, Seramik Ekibi gibi) mevcuttur.